Furuno Chart Radar FAR-3025 NXT
Contact us
Skjemaet er nå sendt inn og en av våre selgere vil snarlig ta kontakt.
Solid State X-band (3 cm) chart radar (600W). Noise-free radar image and excellent detection capability. Extremely fast and accurate target detection and identification with Target Analyzer™, Fast Target Tracking™, and Auto Target Acquire™. This model can be used as a standalone radar or configured as a Multi-Function Display (MFD) and integrated as a workstation in the Furuno Voyager INS. Compatible with Furuno oil, ice, and wave radar.
| Radar | |
|---|---|
| Series | FAR-30xx |
| Radar band | X-band (3 cm) |
| Scanner size | 6,5 ft |
| Transmitter power | 600 W |
| Temp. interval | -25 - +55 °C |
| RPM | 24, 48 |
| Radar type | Solid State, Chart radar |
| Addon radar | Oil radar, Ice radar, Wave radar |
| Functions | Shuttle ferry mode, Backup for ECDIS |
| Product details | |
|---|---|
| Display | Selectable type approval monitor, addon |
| Power supply | 220-240 VAC 50Hz |
| Connections | LAN, RS-422 |
| Approval/Class | IMO/MED, IMO/MER, NAUT-AW, NAUT-OSV, HSC code, CAT 1C, CAT 2C, CAT 1HC, CAT 2HC |
Den avanserte 32” Multi Vision Monitor (MVD) har 4K‑oppløsning og høy lysstyrke. Med sin AHVA‑panelteknologi gir den optimal lesbarhet i alle lysforhold. Den robuste Series X‑konstruksjonen er utviklet for krevende maritime miljøer og passer sømløst inn i ECDIS, radar, voyage planning og sikkerhetssystemer. Skjermen støtter både AC/DC multipower, tilbyr fleksibel console eller VESA‑montering, og kan leveres med 40‑punkts touch, optisk bonding og eksternt Tactile Display Control‑panel for presis og intuitiv betjening.
Denne touch modellen har 4K‑oppløsning og høy lysstyrke. Med sin AHVA‑panelteknologi gir den optimal lesbarhet i alle lysforhold. Den robuste Series X‑konstruksjonen er utviklet for krevende maritime miljøer og passer sømløst inn i ECDIS, radar, voyage planning og sikkerhetssystemer. Skjermen støtter både AC/DC multipower, tilbyr fleksibel console eller VESA‑montering, og kan leveres med 40‑punkts touch, optisk bonding og eksternt Tactile Display Control‑panel for presis og intuitiv betjening.
Denne skjermen gir skarp Full HD‑visning, IP66‑beskyttet front og et fleksibelt I/O‑oppsett med HDMI, DisplayPort, USB‑C og VGA for sømløs integrasjon i både nye og eksisterende systemer. Multi‑power AC/DC gir trygg og fleksibel drift i alle maritime installasjoner.
