Furuno Kartradar FAR-3025 NXT
Kontakt oss
Skjemaet er nå sendt inn og en av våre selgere vil snarlig ta kontakt.
Solid State X-band (3 cm) kartradar (600W). Støyfritt radarbilde og svært god deteksjonsevne. Svært rask og nøyaktig diteksjon og identifisering av mål med Target Analyzer™, Fast Target Tracking™ og Auto Target Acquire™. Modellen kan benyttes som frittstående radar eller kan konfigureres som Multi Function Display (MFD) og inngå som en arbeidsstasjon i Furuno Voyager INS. Kompatibel med Furuno olje-, is- og bølgeradar.
| Radar | |
|---|---|
| Serie | FAR-30xx |
| Radarbånd | X-band (3 cm) |
| Antenne størrelse | 6,5 ft |
| Sendereffekt | 600 W |
| Temp. intervall | -25 - +55 °C |
| RPM | 24, 48 |
| Radartype | Solid state, Kartradar |
| Tilleggsradar | Oljeradar, Isradar, Bølgeradar |
| Funksjoner | Pendelfergemodus, Backup for ECDIS |
| Produktdetaljer | |
|---|---|
| Skjerm | Valgfri typegodkjent skjerm, tillegg |
| Strømforsyning | 220-240 VAC 50Hz |
| Tilkoblingsmuligheter | LAN, RS-422 |
| Krav/klasse | IMO/MED, IMO/MER, NAUT-AW, NAUT-OSV, HSC code, CAT 1C, CAT 2C, CAT 1HC, CAT 2HC |
Den avanserte 32” Multi Vision Monitor (MVD) har 4K‑oppløsning og høy lysstyrke. Med sin AHVA‑panelteknologi gir den optimal lesbarhet i alle lysforhold. Den robuste Series X‑konstruksjonen er utviklet for krevende maritime miljøer og passer sømløst inn i ECDIS, radar, voyage planning og sikkerhetssystemer. Skjermen støtter både AC/DC multipower, tilbyr fleksibel console eller VESA‑montering, og kan leveres med 40‑punkts touch, optisk bonding og eksternt Tactile Display Control‑panel for presis og intuitiv betjening.
Denne touch modellen har 4K‑oppløsning og høy lysstyrke. Med sin AHVA‑panelteknologi gir den optimal lesbarhet i alle lysforhold. Den robuste Series X‑konstruksjonen er utviklet for krevende maritime miljøer og passer sømløst inn i ECDIS, radar, voyage planning og sikkerhetssystemer. Skjermen støtter både AC/DC multipower, tilbyr fleksibel console eller VESA‑montering, og kan leveres med 40‑punkts touch, optisk bonding og eksternt Tactile Display Control‑panel for presis og intuitiv betjening.
Denne skjermen gir skarp Full HD‑visning, IP66‑beskyttet front og et fleksibelt I/O‑oppsett med HDMI, DisplayPort, USB‑C og VGA for sømløs integrasjon i både nye og eksisterende systemer. Multi‑power AC/DC gir trygg og fleksibel drift i alle maritime installasjoner.
